Kuzey Kıbrıs’ta Şoförlü Araç Kiralama

Kıbrıs Şoförlü Araç Kiralama

Kıbrıs Şoförlü Araç Kiralama

Kuzey Kıbrıs’ta araç kullanmak istemeyen ya da trafik soldan olduğundan dolayı problem yaşayacağınız düşünen misafirlerimize kıbrıs şoförlü araç kiralama kiralama hizmetini firmamız bünyesinde üsaitlik durumuna göre vermekteyiz. Kıbrıs Şoförlü Araç Kiralama hizmeti için Tuğra rent a car doğru adrestir, çünkü firmamız bünyesinde hizmet vermekte olan personellerimiz turistlere yönelik günlük çevre turları da yapmaktadır. Kuzey Kıbrıs’a tam anlamıyla hakim olan ekibimiz bölgede her şekilde rehberlik yapabilecek bilgi birikimine sahiplerdir. Kıbrıs Şoförlü Araç Kiralama taleplerinizi ve gidilecek yerleri en az 1 gün önceden firmamız müşteri temsilcilerine bildirmeniz gerekmektedir Kıbrıs’ta şoförlü araç kiralamalarında tam günlük hizmet uygulanır ve bu hizmet 8 saatlik bir dönem için geçerlidir. Bu saatleri aşan taleplerde ekstra ücret uygulanır.

Günlük Kıbrıs Turları ile Turistik bölgeleri ve tarihi merkezleri görme imkanı bulabileceğiniz keyifli dakikalar yaşayabileceğiniz bir hizmeti sizlere özel vip araçlarla sunan firmamız kokartlı rehberler eşliğinde Adanın güzelliklerini sizlere görme imkanını günlük kıbrıs turları ile de sunabilmektedir. Daha detaylı bilgi için Kıbrıs transfer sitemizi buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Her kente ayrı tur düzenleyen firmamız talepler üzerine iki kenti birleştirerek özel günlük turlar hazırlayarak sizlere sunabilmektedir. Sizlerde keyifli saatler yaşamak ve tarihi güzellikleri keşfetmek istiyorsanız müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Kıbrıs Turları daha fazla bilgi için http://kibristugratur.com/kibris-cevre-turlari/ adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca Kıbrıs transfer hizmeti konusunda da vip vito araçlar ile sizlere şoförlü araç kiralama hizmeti sunan firmamız gruplara özel günlük Kıbrıs Turları da düzenleyebilmektedir.