Kuzey Kıbrıs Lefkoşa Araç Kiralama

Lefkoşa Araç Kiralama

Lefkoşa Araç Kiralama

Lefkoşa Kıbrıs’ın başkenti olması itibariyle genelde iş seyahatleri için gelinen bir şehir olması yanı sıra Lefkoşa şehri çok sayıda tarihi ve turistik mekanlar, üniversiteler ve askeri karargahlar içinde barındırmaktadır. Ortaçağ ve daha sonraki devirlerde yapılan eserler bakımından zengin bir şehirdir.

Lefkoşa Araç Kiralama hizmeti birbirinden ayrı yerlerde bulunan bu eserleri görebilmeniz için zaman ve maddi açıdan en ekonomik yoldur. Bu eserler arasında Gotik mimari ve Osmanlı mimari tarzının en güzel örneklerini görmek mümkündür. Lefkoşa’nın ziyaret edilmesi gereken eserleri arasında Barbarlık Müzesi, Bedesten, Haydar Paşa Camii, Selimiye Camii, Etnoğrafya Müzesi, Büyük Han, Kumarcılar Hanı, Büyük Hamam, Derviş Paşa Konağı ve hükümet binaları yer almaktadır.

Gerek iş seyahati gerekse turistik amaçlı yapacağınız gezilerde Firmamızdan Kıbrıs Lefkoşa Araç Kiralama hizmeti alarak seyahatinizi hem ekonomik hem de daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Kıbrıs’ta araç kullanma da sıkıntı çekeceğinizi düşünmeniz halinde müsaitlik durumuna göre firmamız tarafından sağlanan şoförlü Kıbrıs Lefkoşa Araç Kiralama hizmetini müşteri temsilcilerimize söyleyerek alabilirsiniz.

Eğer Lefkoşa şehrinde iseniz Tuğra rent a car, araç kiralama hizmetinizi ücretsiz bir şekilde ayağınıza kadar getirerek siz değerli müşterilerine en ekonomik araç kiralama hizmeti sunmaktadır.

İş gezizi amaçlı daha fazla gelinen Lefkoşa da yapacağınız Kıbrıs Lefkoşa Araç Kiralama Hizmetinde firmamız araçlarını sizlere teslim etmeden önce hijyenik olarak bakımdan geçirmekte ve gerekli temizlik yapılmaktadır.

Daha detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimizle telefonla ya da canlı destek hattından görüşebilirsiniz.