Kuzey Kıbrıs’ta Ulaşım

Kuzey Kıbrıs'ta Ulaşım
Kuzey Kıbrıs’ta Ulaşım

Kuzey Kıbrıs‘a tatile ya iş gezisine geliyorsanız toplu taşıma mesai saatleri dışında yeterli seviyede olmadığı için kesinlikle araç kiralamanızı firma olarak bütçeniz açısından tavsiye ediyoruz Türkiye’deki gibi hızlı trenler, metrolar veya tramvaylar Kıbrıs’ta bulunmamakla birlikte toplu taşımada pek gelişim gösterememiştir. Bu nedenle Kıbrıs’ta araç kiralama nızı öneriyoruz çünkü genellikle mesai saatleri sonrasında toplu taşıma ile seyahat etmeniz zordur.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde kiralık aracınız ile gezebileceğiniz bir çok yer bulunmaktadır ve bu yerlere en ekonomik şekilde Kıbrıs’ta kiralık araç ile gidebilirsiniz.

Kıbrıs’ta araç kiralamak için doğru adres olan Tuğra Turizm uzman ve işinde deneyimli personeliyle sizin için en uygun son model konforlu kiralık aracı temin etmektedir.

Kıbrıs adasında araç kiralayarak Ercan hava alanı transferlerinizden ve çevreyi gezebilmek için yapacağınız harcamalardan muaf olacağınızdan dolayı bu bakımdan Kıbrıs adasını tam anlamıyla gezebilmeniz için araç kiralamanız şarttır.

Kuzey Kıbrıs’ta Ulaşım yaz aylarında toplu taşıma araçları ile problemli olacağından firmamız üzerinden son model sınıfının en iyi araçlarını kullanarak klimalı şekilde keyifle tatil ya da iş gezinizin performansını arttırabilirsiniz.

Firmamız sizlere soförlü de Kıbrıs Araç Kiralama hizmeti vererek sağ direksiyon araç kullanmada problem yaşayacağınızı düşünmeniz durumunda en ideal hizmet olacaktır. Alacağınız şoförlü araç kiralama hizmetinde günlük Kıbrıs Turu alarak adanın tarihi kültürel mekanlarını ziyaret ederek keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.