Kuzey Kıbrıs Tatili sırasında, Kıbrıs adası yılın 10 ayı güneşli, kış aylarında bile ılıman bir havaya sahip Akdeniz’in incisi konumunda olan, 6 ay yaz sezonunun yaşandığı tam bir tatil adasıdır.

Kuzey Kıbrıs’a girişte pasaport gerekmez sadece T.C. kimliğinizi göstererek Kıbrıs adasına kolayca gelebilirsiniz her gün Türkiye’nin bir çok bölgesinden Kuzey Kıbrıs’a direk uçak seferleri düzenlenmekte ve binlerce T.C vatandaşı Kuzey Kıbrıs’a ayak basmaktadır.

Çok sayıda 5 yıldızlı otel ve her bütçeye uygun konaklama tesisleri Kıbrıs adasında yer almaktadır dilerseniz Kıbrıs adasının en kaliteli Turizm şirketlerinden birisi ola Tuğra Turizm den kampanyalı uçak biletleri ve otel rezervasyonlarınızı en ekonomik fiyatlara yaptırabilirsiniz.

Kıbrıs eşsiz güzellikte altın renkli kumsalları güneşin hiç eksik olmadığı uçsuz bucaksız plajları ile siz değerli misafirlerini bekliyor. Eşsiz güzellikte ve önemde tarihi mekanları, hanları, hamamları, kiliseleri, katedralleri ve manastırları ile tarihi dokusunu koruyan olağan dışı bir adadır.

Sizde Kıbrıs adasına Tuğra Turizm tatil rezervasyonunuzu yaptırın ve Kıbrıs tatilinizin keyfini yaşayın.