KKTC Rent a Car

KKTC Rent a Car hizmeti için en yeni model araç filomuzla istediğiniz yerde teslimat hizmeti sunan firmamız Kıbrıs Tuğra Rent a Car bünyesinde profesyonel ekibimiz ile yıllarca edindiğimiz tecrübeler sayesinde sizlere 7 gün 24 saat boyunca sorunsuz hizmet sağlamaktayız. Çoğu otomatik ve manuel vites seçeneklerine sahip olan araçlarımız ile siz değerli müşterilerimiz isteği doğrultusunda ister manuel isterseniz otomatik vites KKTC Kiralık Araç Rent a car seçenekleri sunuyoruz.

KKTC Rent a Car

KKTC Rent a Car

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde trafiğin soldan akmaksı sebebiyle genel olarak araçlar sağdan direksiyonludur. Sol direksiyonlu araçlar çok az olmakla birlikte yeni araçların hepsi sağ direksiyonludur. KKTC Rent a car şirketlerinin kanun gereği tüm araçları sağ direksiyonludur.

KKTC’de Kiralık araçların direksiyonları sağ tarafta olması zorunluluğu vardır. Bu nedenle Türkiye’den gelen müşterilerimizin sağ elle vites değiştirirken zorlanmaması amacıyla filomuzdaki araçlar genelde otomatik vitesli araçlardan oluşturmaktayız ve bu sayede müşterilerimiz vitesle uğraşmadan soldan trafiğe daha kolay konsantre olabilmelerini sağlıyoruz. Sizler soldan trafikte araç kullanamayacağınızı düşünmeniz durumunda firmamız sizlere soförlü araç kiralama hizmeti de sunmaktadır.

KKTC Araç kiralama hizmeti veren firmamız Tuğra Rent a Car sizlere Ercan Hava Limanın Rent a Car hizmetini sunan profesyonel ve güler yüzlü ekibiyle gelen yolcu kapısında karşılama yaparak Ercan Hava Limanı Rent a Car park alanında aracı teslim etmektedir.

Siz değerli misafirlere Sigorta, Kasko ve KDV Dahil, Sınırsız Kilometre ve Ercan Havalimanı teslimat yaparak sezonlara göre minimum fiyatları sunuyoruz.