KKTC Araba Kiralama

KKTC Araba Kiralama

KKTC Araba Kiralama

KKTC Araba Kiralama

KKTC Araba Kiralama hizmeti için filosunu her geçen gün yenileyerek genişleten son model konforlu ve klimalı araçlarla yerinde teslimat hizmeti yaparak Kıbrıs Tuğra Rent a Car bünyesinde profesyonel ekip kıbrıs araç kiralama departmanında 7 gün 24 saat siz misafirlerimize hizmet sunuyoruz.

Firmamız size ihtiyaçlarınız doğrultusunda orta sınıf, geniş sınıf ve lüks sınıf araçlar olmak üzere kuzey kıbrısta kiralık araçlarla hizmet sunmaktadır. Bu sınıfların dışında talebinizin olması halinde yine Kıbrıs Araba Kiralama firması olarak sizlere yardımcı oluyoruz.

KKTC Araba Kiralama hizmetinde ada geneli istediğiniz yerde araç teslim alıp, istediğiniz yerde teslim edebilirsiniz. Ekstra olarak firmamız bünyesinde bulunan diğer hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Yerel acente olarak firmamız kurumsal ya da bireysel ziyaretlerde Konaklama, transfer ve günlük tur hizmetleri de sunmaktadır.

Kıbrıs Araba Kiralama Hizmeti içerisinde Sigorta, Kasko ve KDV Dahil, Sınırsız Kilometre ile modeline göre en uygun fiyatlı araçları sizlere sunuyoruz.

Kıbrıs Günlük Araç kiralama ihtiyaçlarınızda da Kıbrıs Araba Kiralama firması olarak sizlere hizmet veriyoruz. Normalde Kıbrısta Araç kiralama süresi minimum 3 gün olmaktadır, Fakat talepler doğrultusunda biz size bu konuda yardımı olabiliyoruz.

Alacağınız KKTC Araba Kiralama hizmetinde Ercan havalimanı teslimat talebiniz bulunması durumunda müşteri temsilcilerimiz sizleri uçağınızın gelişine göre karşılayıp rezerve ettiğiniz aracı sizlere teslim etmektedirler.

Detaylı bilgi için bize ulaşabilir ya da canlı destek hattımıza yazabilirsiniz.