Kuzey Kıbrıs Kiralık 7 Kişilik Aile AracıKiralık 7 Kişilik Aile Aracı

Kiralık 7 Kişilik Aile Aracı

Kuzey Kıbrıs’a aileniz veya arkadaşlarınız ile geliyorsanız size özel Kiralık 7 -8 veya 10 Kişilik Aile Araclarımızı Tuğra rent a car farkı ile kiralayabilirsiniz. Sizin ve yakınlarınızın güven içinde seyahat edebilmenizi sağlamak için Sınıfının en iyisi olan Ford Connect, Wolksvagen Touran ve Hyundai H-1 marka araçları seçtik ve bu sayede sizlere kalite ile konforu aynı anda sunuyoruz.

Tüm geniş kiralık araçlarımız sağ direksiyonlu ve otomatik vitesli olması sebebi ile sol eliniz ile vites değiştirme sıkıntısı olmadan soldan trafiğe daha iyi konsantre olmanızı sağlıyoruz.

Tuğra Rent a car sizlere yerinde teslimat hizmetini son model araçlar ve profesyonel ekip ile 7 gün 24 saat boyunca vermektedir. Ercan hava limanı araç teslimatı içinde geçerli olan ücretsiz teslimat uygulamasında vaktinizi değerlendiriyor sizlere bir adım daha fazla vakit kalmasını sağlıyoruz.

Araçlar size teslim edilmeden önce hijyenik temizliği ve her türlü bakımı yapılmış bir şekilde hazırlanır, kira sözleşmesi hava limanında yapılır ve aracın kira ödemesini kredi kartı ile komisyonsuz veya nakit olarak yapabilirsiniz.

Araçlar teslim alırken sadece kiralama ücretini ödersiniz herhangi bir provizyon veya senet teminatı firmamız Tuğra Turizm Rent s Car tarafından kesinlikle alınmamaktadır. Sizler ile yapılan kontrat aracın sigorta kapsamında olması ve olası adli durumlarda Kıbrıs Araç Kiralama hizmeti alındığını belirtmesi için kullanılmaktadır.