Kuzey Kıbrıs’ta Yol Haritası
Kıbrıs Yol Haritası

Kıbrıs Yol Haritası

Kıbrıs adasında Girne, Lefkoşa ve Magosa Şehirlerini birbirine bağlayan sadece 1 veya 2 yol vardır bu nedenle genelde Kıbrıs’ta araç kiralayan misafirlerimiz yollarını kolay kolay şaşırmazlar, ama aracınızı teslim alırken biz size her ihtimale karşı Kıbrıs Yol Haritası veriyoruz ve yolunuzu daha rahat bulmanıza yardımcı oluyoruz.

Dileyen müşterilerimiz şirket personelimizden navigasyon cihazı talep edebilirler. Kıbrıs adasında bir ilk olarak Tuğra rent a car siz değerli müşterilerimize navigasyon cihazı hizmeti vermekteyiz.

Şoförlü araç kiralama hizmeti yaparak Kıbrıs ada’sının güzelliklerini firmamızın tecrübeli personelinin birikimleriyle keşfedebilir tatil ya da iş gezinizi daha da keyifli hale getirebilirsiniz.

Aynı zamanda rehberli Kıbrıs Turları hizmeti de veren firmamız Tuğra Transfer Son Model Mercedes Vip Vito araçlar ile sizlere profesyonel transfer ve taşımacılık hizmetleri vermektedir.

Tüm hizmetleri bir çatı altında sunan Tuğra Turizm Rent a Car Transfer Co LTD ile sizde memnuniyet ve konforu bizimle keşfederek, farkı hissedebilirsiniz.

Kıbrıs’ta gezilecek bir çok yer bulunmaktadır, Girne, Lefkoşa, Gazi Mağusa ve Güzelyurt’ta ziyaret edilmesi gereken özel, tarihi ve kültürel mekanlar vardır. Girne Kıbrıs Turları konusunda en çok talep alan kenttir, Turizm ve Sahil şeridinin konumlandığı bölge genel olarak gelen ziyaretçilerin tatil yapma ya da eğlence hizmeti için tercih ettikleri bölgedir.

Aracımızda bulunan Kıbrıs Yol Haritası’nı ücretsiz olarak alabilirsiniz.