Kıbrıs Rentacar

Kıbrıs Rentacar

Tuğra Kıbrıs Rentacar size ihtiyaçlarınız doğrultusunda orta sınıf, geniş sınıf ve lüks sınıf araçlar olmak üzere farklı marka ve modelleri ayırarak farklı segmentlerde kiralık araçlar sunmaktadır.

Bu sınıfların dışında  talebinizin olması halinde yine Kıbrıs Rentacar firması olarak sizlere yardımcı olan Tuğra Turizm Kıbrısta aynı zamanda yerel bir acente olarak hizmet vermektedir. Ekstra olarak firmamız bünyesinde bulunan diğer hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Bu himetlerimiz arasında Kıbrıs Otelleri ve Konaklama, Kıbrıs Bileti, Kıbrıs Transfer hizmetleridir.

Kıbrıs Rentacar hizmeti yanı sıra firmamızdan kiralama yapacağınız araç kullanımında trafiğin soldan olması sebebiyle zorluk çekeceğinizi düşünmeniz durumunda Kıbrıs Turları hizmeti ile birlikte şoförlü araç kiralama yapabilirsiniz. Ada’nın her bir köşesindeki tarihi ve kültürel mirasları ile birlikte görülmeye değer kent cafe ve restoranlarını da ziyaret edebilir tatil ya da iş gezinize eğlenceli vakitler harcayacağınız diğer ziyaretleri ekleyebilirsiniz.

Kıbrıs Rentacar hizmetini Ercan Hava Limanından alabileceğiniz gibi, Lefkoşa ve Girne bölgesindeki tüm otellerden de Kıbrıs Otelde Araç Kiralama Hizmeti alarak ücretsiz satın alabilirsiniz. Bu işlem için yapmanız gereken online rezervasyon formunu doldurmanız ya da web sitemiz üzerindeki irtibat numaralarıyla müşteri temsilcilerimize ulaşmaktır.

Müşteri temsilcilerimiz 7 gün 24 saat sizlere son model sınıfının en iyisi olan marka ve model araçlarla üç farklı sınıfta hizmet vermektedir. Firmamız Orta sınıf, Geniş sınıf ve lüks sınıf olmak üzere segmentinin en iyi otomatik vites klimalı araçlarını hizmetinize sunmaktadır.