Kuzey Kıbrıs Araç Kiralama

Kıbrıs Rent A Car

Kıbrıs Rent A Car

Kuzey Kıbrıs Rent A Car

Kuzey Kıbrıs Rent A Car hizmeti için firmamız bünyesinde sizlere 7/24 hizmet veren profesyonel ekip ve son model konforlu kiralık araçları sunarak tatilinizi keyifle yaşamanızı ya da iş gezinizi huzur içinde bitirmenizi yıllarca edindiğimiz tecrübeler sayesinde sağlıyoruz.

Kıbrıs’ta araç kiralama hizmeti aldıktan sonra aşağıdaki bilgileri okuyarak genel anlamda Kıbrıs rent a car hizmeti ve Kıbrıs’ta trafik hakkında bilgiye ulaşabilirsiniz. Biz Tuğra Rent a Car olarak Ercan havalimanı araç teslimatı hizmetini ücretsiz yapıyor sizlere ekstra taleplerinizde en uygun fiyatları sunuyoruz. Ayrıca Tuğra Turizm LTD. olarak bilet satışı, Kıbrıs otelleri konaklamalarında, kıbrıs adası geneli transfer hizmeti ve günlük gezi turları da hazırlayıp siz değerli misafirlerimizin hizmetine sunmaktayız.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde trafik akışı soldandır ve genel olarak araçların direksiyonları sağ tarafta bulunmaktadır. Kıbrıs rent a car araçlarının direksiyonlarının sağ tarafta olması zorunluluğu vardır. Bu nedenle Türkiye’den gelen müşterilerimizin sağ elle vites değiştirirken zorlanmaması amacıyla filomuzu genelde otomatik araçlardan oluşmaktadır ve bu sayede müşterilerimiz vitesle uğraşmadan soldan trafiğe daha kolay konsantre olabilmektedirler.

Kuzey Kıbrıs trafiğinde seyir halindeyken önümüzdeki aracı geçebilmemiz için sağlama yapmak durumundayız, bu nedenle  hız şeridi sağ şerit olmaktadır. Kavşaklarda sağdan gelen araçlara yani çemberi dönen araçlara yol hakkı vermek kuraldır. Siz kavşakta iseniz diğer araçlarında size yol vereceklerini unutmayıp kurallara dikkat etmelisiniz.

Kıbrıs adası trafiğinde genelde İngiliz prensipleri geçerlidir ve örnek olarak trafikte yol hakkı öncelikle yayalarındır. Yayalar yola adımlarını attıklarında genelde araçlar durarak yayalara yol vermektedirler.