Kuzey Kıbrıs Rent a Car Girne

Girne Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin tatil ve iş seyehatleri sırasında ziyaret edilmesi gereken doğal ve tarihi güzellik bakımından oldukça zengin bir sahil kentidir. Kıbrıs Rent a Car Girne hizmeti için firmamız Tuğra Turizm LTD bünyesindeki son model, konforlu ve sınıfında kendini kanıtlamış araç filomuzla sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz.

Kıbrıs Rent a Car Girne

Kıbrıs Rent a Car Girne

Girne kenti tarihi bakımdan çok eski çağlardaki yaşayanlara ev sahipliği yaptığından dolayı zengin tarihi alt yapıya sahip olmakla birlikte şu anda tarihi ve modern yapıları iç içe barındırmaktadır. Girne aynı zamanda içinde barındırdığı Girne Amerikan Üniversitesi ve bir çok önemli kolej nedeniyle ayrıca bir eğitim kenti olarakta görülmektedir. Sizde iş, eğitim veya tatil seyahati amacıyla Kuzey Kıbrıs’a geldiğinizde firmamız bünyesindeki rehberlerimizin eşliğinde Girne şoförlü araç kiralama hizmeti alarak güzel bir şehir turuna katılabilirsiniz.

Girne kentinde toplu taşıma pek gelişmemiş olduğundan dolayı bu hizmet transfer firmaları, yerel taksiler ve Kıbrıs Rent a Car Şirketleri tarafından sağlanmaktadır. Tuğra Turizm LTD bünyesinde bulunan, Transfer, Biletleme, Rent a Car ve Sigorta departmanlarımızla siz değerli misafirlerimize tüm hizmetleri bir çatı altında sunmaktayız.

Yaşanan tecrübeler neticesinde eğer ki kısa zamanda ada genelinde veya girne kentinde uğrayacağınız yerler bulunuyorsa Kıbrıs Rent a Car Girne hizmeti alarak zamandan ve yol harcamalarından tasarruf edebilirsiniz.

Kıbrıs’ta trafik Türkiye’ye göre ters olduğundan dolayı yabancılık çekmek istemiyorsanız Girne Şofölü Araç Kiralama Hizmeti sunan firmamız personellerinden sizlere yardımcı olmasını istemeniz durumunda lütfen müşteri temsilcimize talebinizi iletiniz. Alınan talep doğrultusunda sizlere rehberlik edecek olan takım arkadaşımız sizlere hizmet edecektir.