Kuzey Kıbrıs’ta Rent a Car

Kıbrıs Oto Kiralama

Kıbrıs Oto Kiralama

Kuzey Kıbrıs Oto Kiralama hizmeti alabilmek için Türkiye Cumhuriyeti veya diğer ülkelerden alınan geçerli sürüş ehliyetinizin olması, 25 yaş ve üzerinde olmanız yeterli kurallardır. Bunun nedeni bu kuralların dışında yapılan kiralamaların sigorta kapsamı dışında kalacak olmasıdır. Son model araçlar ile sizlere konforlu ve memnun kalacağınız Kıbrıs Oto Kiralama Hizmeti sunan Kıbrıs Tuğra Rent a Car tüm araçlarında full sigortalıdır ve firmamız sigorta kurallarına dikkat etmektedir. Bu konuda daha fazla bilgi için araç kiralama koşulları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kuzey Kıbrısta trafik ingiliz usulü denilen şekilde sol şeritten akmaktadır ve Kıbrıs oto kiralama da en çok dikkat edilmesi gereken husus budur. Bu nedenle kiralık araçların direksiyonlarının hepsi yasa gereği sağ tarafta yer almaktadır.

Son Model araçlar ve profesyonel ekibiyle sizlere ada genelinde hizmet veren firmamız filosundaki genç, otomatik vites, klimalı ve sınıfının en iyisi olan araçları siz değerli misafirlerimizin hizmetine yedi gün 24 saat sunmaktadır.

Kıbrıs’ın trafiği Türkiye’deki büyük illere göre çok sakindir olmakla birlikte bu illerde araç kullanan sürücüler Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde trafiğin sakin olmasından dolayı kolaylıkla araç kiralayabilir ve rahatlıkla araç kullanabilirler. Kiralık araçların plakaları kırmızı olduğundan dolayı zaten pek bir sıkıntı yaşanacak durum söz konusu değildir. Kırmızı plakalı araçların kiralık olduğu anlaşıldığından dolayı daha dikkatli bir yol anlayışı halk tarafından sergilenmektedir.

Aracı size teslim etmeden önce firmamız personeli tarafından hijyenik temizliği ve bakımı yapılmış bir şekilde hazırlanır, kira sözleşmesi ercan havalimanında yapılır ve aracın kira ödemesini kredi kartı ile komisyonsuz veya nakit olarak havalimanında aracı teslim alırken yapabilirsiniz. Aracın sadece kiralama ücretini ödersiniz herhangi bir provizyon veya senet teminatı kesinlikle tarafımızdan alınmamaktadır.

Kıbrısta oto kiralama hizmeti genel olarak toplu taşıma gelişmediğinden ve yerel taksilerin fiyatlandırmalarının biraz yüksek olmasından dolayı daha makul görülmektedir. Zaman ve maddi açıdan tasarruf etmek istemeniz halinde sizlere yardımcı olmayı 7/24 bekleyen müşteri temsilcilerimizle görüşebilir taleplerinizi iletebilir ve bir kaç kolay adımda kıbrıs oto kiralama rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.