Kıbrıs Oto Kiralama Fiyatları

Kıbrıs Oto Kiralama Fiyatları

Kıbrıs Oto Kiralama Fiyatları

Kuzey Kıbrıs Oto Kiralama Fiyatları için firmamız bünyesindeki geniş filo ve sınıfında kendini kanıtlaış olan araçlarımızla sizlere 7/24 destek hizmeti sayesinde problem yaşamadan tatil ya da iş gezinizi keyifle sonlandırabilirsiniz.

Sizin için özel olarak hijyenle temizlenen araçlarımızın genel bakımları da daima yapılarak siz değerli misafirlerimize sunulmaktadır.

Kıbrıs oto kiralama şirketleri arasında bulunan firmamız bünyesinde sigorta hizmetiyle araçlarımız full kasko ve sigortalı şekilde hizmete girmektedir.

Firmamız ihtiyacınız olan hizmetleri bir çatı altında sizlere sunarak zamandan tasarruf etmenizi ve keyifli bir şekilde adadan ayrılmanızı sağlayabilmek için yıllardır edindiği profesyonel tecrübeyi işine ve hizmetlerine yansıtmaktadır.

Müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşme neticesinde taleplerinizi belirterek aracınızı istediğiniz yerde teslim alabilir, istediğiniz yerde teslim edebilirsiniz. Araç kiralama hizmeti yanında bebek koltuğu, navigasyon, full depo yakıt, harita gibi olanakları da siz değerli misafirlere sunulmaktadır.

Filomuzda bulunan 2012-2013 model araçlarla performans ve otomatik vites seçenekleriyle de konforlu bir sürüş keyfi yaşayabileceksiniz.

Ters trafikte araç şürüşü yapamayacağınızı düşündüğünüz taktirde firmamızdan ada geneli rehberlik hizmeti verebilecek şöförlü araç kiralama hizmetini de satın alabileceğinizi size hatırlatmak isteriz.

Bakımları düzenli olarak yapılan, hijyenik olarak temizlenen son model konforlu araçlarımızla keyif, ve güven olanaklarını yaşayarak iş ya da tatil ziyaretlerinizi profesyonel ekibimizle birleştirerek zamanınızı da iyi bir şekilde değerlenderebilirsiniz.

Müşteri temsilcilerimize canlı destek, iletişim bölümü ve telefon numaralarımızdan istediğiniz zaman ulaşarak sizlere yardımcı olmasını isteyebilirsiniz.