Kıbrıs Otelleri

Kuzey Kıbrıs Otelleri

Kıbrıs adasındaki tüm Kıbrıs Otelleri tatil köyleri ve turistik konaklama tesisi satışını yapan Tuğra Turizm, bir çoğu 5 yıldızlı tesis için özel ekonomik fiyatlar verebilmektedir.  Kuzey Kıbrıs’ta Bulunan Otellerin 5 yıldızlı olan tesislerinin hepsinde casino mevcuttur.

Kıbrıs adasının turizm başkenti Girne kentidir ve ver Kıbrıs Otelleri nin bir çoğu Girne’de bulunmaktadır. Bu tesislerden başlıcaları şunlardır, Acapulco hotel, Malpas hotel, Cratos hotel, Vuni Palace hotel, The Colony hotel, The Savoy Ottoman Palace, Rocks hotel, Jasmine Court, Merit Park, ve Merit Cristal Cove dur.

Magosa bölgesinde toplamda 3 tane popüler 5 yıldızlı tesis vardır bu tesisler Nuhun Gemisi hotel, Kaya Artemis hotel ve Salamis Bay Conti hoteldir.

Başkent Lefkoşa’da ise 2 tane en fazla tercih edilen 5 yıldızlı tesis vardır bunlar Merit Lefkoşa hotel ve Golden Tulip Hotel dir. Genel olarak Lefkoşa Otelleri iş gezisi amaçlı misafir ziyaretlerinde kullanılmaktadır.

Sizlerde problemsiz bir tatil ya da iş gezisi planlamanız durumunda Kıbrıs rent a car hizmetini Kıbrıs’ta ki tüm tesislerden ücretsiz kıbrıs kiralık araç teslimatı ile Kıbrıs Tuğra Rent a Car’dan alabilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs’ta ki otellerde araç kiralama hizmetimizden faydalanabilmek için 0533 861 67 84 numaralı telefonu ofis dışı saatlerde arayarak 7/24 rent a car servisimizden yararlanabilirsiniz.

Aynı zamanda Kıbrıs Otelleri Kıbrıs Transfer ve şoförlü araç kiralama hizmetleri için fiyat bilgileri almak istemeniz durumunda 0 392 444 01 01 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz