Kuzey Kıbrıs’ta Otelde Araç Kiralama

Kıbrıs Otelde Araç Kiralama

Kıbrıs Otelde Araç Kiralama

Kıbrıs Otelde Araç Kiralama hizmeti isteyen müşterilerimize yerinde ücretsiz teslimat yapmaktayız. Kıbrıs Otelde Araç Kiralama hizmeti sayesinde araçlarımızı otelde teslim alıp otelde teslim edebilirsiniz.

Tuğra Turizm olarak Kıbrıs araç kiralama hizmetini sizlerin aracı talep ettiğiniz yerde ücretsiz teslimat yaparak 7 gün 24 saat uzman personeller ile sunmaktayız. Hizmetimizden faydalanabilmeniz için araç kiralama talebinde bulunurken müşteri temsilcimize gerekli bilgileri vermeyi unutmayınız. Firmamıza telefon numaralarımızdan veya online rezervasyon formunu doldurarak

Firmamız sizlere yerinde teslimat hizmetini son model araçlar ve profesyonel ekip ile vermektedir. Ercan havalimanı, girne ve lefkoşa kentlerinde araç teslimatı içinde geçerli olan ücretsiz teslimat uygulamasında vaktinizi değerlendiriyoruz. Firmamız her geçen yıl filosunu yenileyerek ve genişleterek sizlere kusursuz hizmet sunmaya devam etmektedir.

Daima segmentinin en iyi marka ve modellerini seçen ve sizlere sunan firmamız Tuğra Rent a Car ile Kıbrıs Otelde Araç Kiralama hizmetinin kusursuzluğunu ve memnuniyetini yaşayarak tatil ya da iş gezinize daha fazla keyif ve konfor katabilirsiniz.

Aracınız size teslim etmeden önce hijyenik temizliği ve her türlü bakımı yapılmış bir şekilde hazırlanır, kira sözleşmesi havalimanında yapılır ve aracın kira ödemesini kredi kartı ile komisyonsuz veya nakit olarak yapabilirsiniz.

Aracı teslim alırken sadece kiralama ücretini ödersiniz herhangi bir provizyon veya senet teminatı kesinlikle almıyoruz.