Kıbrıs Lüks Araç Kiralama

Kıbrıs Lüks Araç Kiralama

Kıbrıs Lüks Araç Kiralama

Tuğra Turizm LTD. olarak firmamız bünyesinde bulunan benzinli araçlarımız ile Kıbrıs lüks araç kiralama 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Kiralayacağınız araçları Ercan Havalimanında ya da ada geneli istediğiniz yerden teslim alabilirsiniz.

Araç kiralama hizmeti sunan firmamız Ada geneli transfer ve tur organizasyonları da düzenlemektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız son model araçlarla sunmaktadır.

Günlük 50 TL’den başlayan fiyatlarla Kıbrıs Araç kiralama hizmetini bizden alabilirsiniz. Hizmetlerimiz arasında navigasyon, çocuk koltuğu gibi taleplerinizi de kapsamaktadır.

Kıbrıs Lüks Araç Kiralama hizmeti alabilmek için aracı kullanacak kişinin 25 yaşında ve geçerli bir sürücü ehliyetinin olması gerekmektedir.

Tuğra Turizm LTD olarak son model araçlarımızla konfor, kalite ve uygun fiyat anlayışını adayı ziyaret eden misafirlere sunmaktayız.Bünyemizdeki araçlar kiralama süreçleri sonunda hijyenik olarak bakımı yapılarak kiralamaya verilmektedir. Sigortalı olan araçlarımızın tümü bakım dönemleri geldiğinde servise gönderilmekte olası durumlarda da başka bir araç ile değiştirilmektedir.

 Profesyonel ekibimiz içerindeki çalışanlarımız Lefkoşa geneli ve Ercan Hava limanı rent a car hizmetlerinde ücretsiz araç teslim etmektedirler. Kiralama yaptığınız aracı müşteri temsilcilerimize bilgi vererek istediğiniz yerde teslim alıp istediğiniz terde de teslim edebilirsiniz.

Tuğra Turizm Rent a car sektörde edindiği tecrübeleri sizlere konfor ve prestijli hizmet olarak sunmaya devam etmektedir.

Bilgiye ihtiyaç duyduğunuz noktalarda web sitemiz üzerinden müşteri temsilcilerimizden yardım alabilirsiniz.

Ercan havalimanı araç kiralama teslimat talebinde bulunduğunuzda, sizi çıkışta belirttiğiniz bilgiler doğrultusunda firmamızın profesyonel ekibi karşılayacaktır. Tatiliniz bittiğinde aldığınız aracı  Ercan havaalanı teslimat yaparak ücretsiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Kıbrıs’ta ulaşım konusunda araç kiralama yapmak maddi ve zaman anlamında iş ya da tatil amaçlı ziyaretlerinizde avantaj sağlayacaktır.