Kıbrıs Kiralık Oto

Kıbrıs Kiralık Oto

Kıbrıs Kiralık Oto

Kıbrıs‘a  tatile veyahut iş gezisine ya da eğitim amaçlı geliyorsanız toplu taşıma yeterli seviyede olmadığı için Kıbrıs Kiralık Oto hizmeti almanızı firma olarak sizlere ekonomik ve zaman tasarrufu edebilmeniz için tavsiye ediyoruz. Genellikle  mesai saatleri sonrasında toplu taşıma ile seyahat etmeniz zordur ve yerel taksileri kullanmanız gerekmektedir.

KKTC‘de tarihi ve doğal bakımdan gezilecek bir çok tarihi ya da kültürel mekanlar bölgeler vardır. İster iş ziyaretiniz, ister turistik ziyaretiniz olsun bu yerlere en hızlı ve en ekonomik şekilde Kıbrıs’ kiralık oto hizmetiyle kısa zamanda bütçenizden tasarruf ederek gidebilirsiniz.

Kıbrıs kiralık oto hizmeti için doğru adrestesiniz uzman ve işinde deneyimli personelimiz sizin için en uygun kiralık aracı temin etmekte uzmandır. Filomuzda bulunan sınıfının en konforlu araçlarıyla hizmet veren firmamız sigortalı ve sınırsız kilometre ile araçlarını sizlere yerinde teslim etmektedir.

Ercan havaalanına geldiğinizde kiralık aracınızın hijyenik temizliği yapılmış ve gerekli bakımları gözden geçirilmiş şekilde size teslim edilir ve Kuzey Kıbrıs’ta güvenli bir şekilde seyahat etmeniz sağlanmış olur. Kıbrıs adasında araç kiralayarak Ercan havaalanı transferlerinizden ve çevreyi gezebilmek için yapacağınız harcamalardan muaf olacaksınız bu bakımdan Kıbrıs’ta araç kiralamak daha ekonomik bir seçim olacaktır.

Kıbrıs adası ikiye bölünmüş bir durumdadır ve Kuzeyinde  Kuzey Kıbrıs Türk cumhuriyeti güneyinde ise güney Kıbrıs Rum kesimi yer almaktadır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları ve kıbrısta kiralık araçlar Kıbrıs adasının güneyine geçiş yapamamaktadır.