Kıbrıs Kiralık Araç

Kıbrıs Kiralık Araç

Kıbrıs Kiralık Araç

Tuğra Turizm Rent a Car ve Transfer Co LTD olarak Kıbrıs Kiralık Araç hizmetini son model, konforlu ve lüks otomatik vitesli araçlarımızla misafirlerimize sorunsuz şekilde Kıbrıs araç kiralama departmanı çalışanlarımızla 7 gün 24 saat boyunca ada genelinde sunmaktayız. Kıbrıs Kiralık Araç hizmeti için firmamız müşteri temsilcileriyle telefon ve web sitemiz üzerindeki iletişim formlarını doldurarak iletişime geçip kaliteyi ve sorunsuz hizmeti en ekonomik fiyatlarla firmamızda yaşayabilirsiniz.

Yerel bir acente olarak Tuğra Turizm Rent a Car ve Transfer sizlere Kıbrıs Araç kiralama hizmeti yanı sıra Kıbrıs Otellerinde konaklama, Kıbrıs Bileti, Kongre, seminer organizasyonları Hava alanı transferleri ve günlük çevre turları gibi hizmetleri sunarak Adanın tarihi ve doğal güzelliklerine ulaşmanızı bir çatı altında her şeye kolayca erişmenizi sağlamaktadır.

Kiraladığınız araçların ödemesini aracı teslim alırken Ercan hava alanına geldiğinizde nakit veya mobil pos hizmetimiz sayesinde kredi kartı ile komisyonsuz olarak yapabilirsiniz, dilerseniz gelmeden önce mail order veya banka havalesi yöntemleriyle de yapabilirsiniz.  Tamamen sizin seçiminiz dahilinde siz rent a car hizmetini Tuğra Kıbrıs Kiralık Araç almanız durumunda müşteri temsilcilerimiz sizleri her konu hakkında bilgilendirmektedir.

Özellikle kış aylarında yaptığımız kampanyalar sayesinde Ercan Hava limanı Rent a Car isteyen müşterilerimize en ekonomik araç kiralama hizmetini geniş filosuyla sınıfının en iyi klimalı konforlu araçlarıyla sizlere sunmaktayız.

Ercan hava alanında alıp yine Ercan hava alanında teslim edebileceğiniz Kıbrıs Kiralık Araç hizmetleri için hiçbir teslimat ücreti ödemiyorsunuz bunun yanı sıra aylık kiralamalarda kiralık otolarımızın fiyatları günlük çok uygun fiyatlara kadar düşmektedir. Kıbrıs Kiralık Araç için yaptığımız kampanyalarımızı resmi internet sitemizden duyurmaktayız.

Kıbrıs Rent a car şirketleri arasında en genç ve konforlu filoya sahip olan firmamız bakımlı ve hijyenik araçları sizlere sunarak kaliteli ve profesyonel hizmeti yerinde araç teslimatı yaparak sunmaktadır.

Günlük şöförlü araç kiralama hizmeti sunan firmamız müşteri temsilcilerine taleplerinizi ileterek kokartlı rehberler eşliğinde adanın dört bir tarafını gezerek tatilinize keyif katabilir eğlenceli ve kültürel mirasların bulunduğu bölgeleri ziyaret edebilirsiniz.

Her geçen gün filosunu yenileyen ve dinamik genç ekibiyle sizlere profesyonel hizmet veren firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşteri odaklı hizmet sunmaya devam etmektedir. Sizler de memnun kalmak için Kıbrıs Kiralık Araç hizmetini firmamızdan alarak konfor ve keyifle tatilinizi ya da iş gezinizi yapabilirsiniz.