Kuzey Kıbrıs’ta Günlük Araç Kiralama

Kıbrıs Günlük Araç Kiralama

Kıbrıs Günlük Araç Kiralama

Kıbrıs Günlük Araç Kiralama hizmeti alabilmek için KKTC rent a car şirketleri arasında saygın bir yere sahip olan firmamız Tuğra Rent a car sizlere bir çok seçenek sunmaktadır. Tüm Kıbrısta rent a car şirketleri minimum 3 gün kıbrıs araç kiralama hizmeti vermektedir. Fakat Tuğra rent a car günü birlik iş seyahatine veya Kıbrıs’a kısa süreli gezi amaçlı gelen müşterilerimize yönelik Kıbrıs Günlük Araç Kiralama (1 veya 2 günlük araç kiralama) ve Günlük şoförlü araç kiralama hizmeti vermektedir. Kıbrıs Günlük Araç Kiralama hizmeti almak isteyen müşterilerimiz müsaitlik ve fiyat konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek bilgi almaları gerekmektedir.

Kuzey kıbrısta günlük rent a car ya da şoförlü araç kiralama hizmeti almak isteyen misafirler  müşteri temsilcimizle irtibata geçmeleri halinde gerekli bilgilendirmeye ulaşırlar ve araç kiralama hizmetini en güvenli ve konforlu şekilde son model araçlarla yapabilirler.

Firmamız Kıbrıs Günlük Araç Kiralama hizmetini son model konforlu araçlarla ve profesyonel ekiple Girne merkez ofiste veya Ercan Havalimanında vermektedir. Kıbrıs Tuğra Rent a car aynı zamanda günlük şöförlü araç kiralama hizmeti vererek soldan trafikte araç kullanamayacak ziyaretçilere bu hizmet sunulmaktadır.

Tuğra Turizm Rent a Car siz değerli misafirlerimize 7 gün 24 saat %100 müşteri memnuniyetini ilke edinerek verdiği ve tecrübelerini yansıttığı hizmetlerinde daima güvenli bir kuruluş olabilmek için filosunu son model konforlu araçlarla genişletmektedir. Araçlarımızın tümü otomatik vites ve klimalı olarak sınıfının en iyi kendini kanıtlamış araçlarından özel olarak seçilmektedir. Ford, Hyundai, Mercedes Marka araçları filusunda bulunduran firmamız Tuğra Turizm kaliteyi daima ilke edinmiştir.