Kıbrıs Ercan Havaalanı Rent a Car

Kıbrıs Havaalanı Rent a Car

Kıbrıs Ercan Havaalanı Rent a Car

Firmamız Tuğra Turizm olarak; Kıbrıs Ercan Havaalanı Rent a Car hizmeti başta olmak üzere ücretsiz istediğiniz yerde teslimat hizmetimiz ile siz ziyaretçilere son model, konforlu ve lüks otomatik vitesli  ya da manuel vitesli seçenek araçlarımızla Kuzey Kıbrıs Adasını Keşfetmenizi sağlıyoruz.

Kıbrıs Ercan Havaalanı Rent a Car hizmeti için firmamız çalışanlarıyla her daim iletişime geçerek kaliteli hizmeti alarak zaman ve maddi olarak tasarruf sağlayabilirsiniz.. Tuğra Turizm ve Kıbrıs Rent a Car sizlere Kıbrıs Ercan Havaalanı Rent a Car hizmeti yanı sıra Kıbrıs Otelleri, Kıbrıs Bileti, Kongre, seminer Organizasyonları Hava alanı transferleri ve günlük çevre turları gibi hizmetleri sunarak Adanın tarihi ve doğal güzelliklerine ulaşmanızı yıllarca edindiği tecrübeler sayesinde bir çatı altında sağlamaktadır.

Firmamız bünyesinde bulunan sigorta servisi sayesinde tüm araçlarımız sigortalı şekilde trafiğe çıkmaktadır ve düzenli olarak araçlarımızın bakımları yapılmaktadır. Araçlarımız sizlere teslim edilmeden öncesinde hijyenik bakımdan geçirilip temizlikleri yapılmaktadır. Araçlarımız siz uçaktan inmeden Kıbrıs Ercan Havaalanı Rent a Car otoparkında hazır şekilde beklemektedir.

Tüm fiyatlarımıza Muafiyetli Kaza Sigortası (CDW) dahildir. Sigorta şartlarının yerine getirilmesi durumunda, kaza sonucunda eğer suç aracı kiralayan kişide ise oluşan hasarın, 500 euro ya kadar olan kısmı aracın sürücüsünden tazmin edilir, geri kalan hasar firmamız tarafından karşılanır. Bu sigorta çarpışma halinde olmayan (park yeri, lastik cam far) hasarları kapsamaz.

Hizmetlerimizin tamamı hakkında bilgi alabilmek için 0392 444 01 01 – 0533 861 67 84 – 0850 500 11 22 nolu telefonlardan bize ulaşabilir destek hatlarımızdan bilgi almak istediğiniz konuyla alakalı rezervasyon formunu doldurabilirsiniz.