Kuzey Kıbrıs Girne Rent a Car

Girne Rent a Car

Girne Rent a Car

Girne Rent a Car

Sektörde 5. yılını (2014) kutlayan firmamız Girne şehrinde yılların verdiği tecrübeyle KKTC Girne Rent a Car hizmetini vermekte olan Tuğra Rent a car merkez ofisimizden ya da ercan havalimanı rent a car otoparkından size uygun en konforlu kiralık aracı seçebilirsiniz. Kiralamasını yapacağınız aracı personelimiz sizler için hijyenik olarak temizlenmesi ve düzenli bakımları yapıldıktan sonra sizlere teslim etmektedirler.

Kıbrıs adasının turizm merkezi olan KKTC’nin Girne şehrinde Oteller, barlar, kafeler ve restoranlar genelde sahil bölgesinde toplanmıştır. Ada son yıllarda eğlence merkezi olmakla birlikte kendini rahat hissetmek isteyen kalabalıktan sıkılmış ziyaretçilerinde adresi olmaya başlamıştır.

Bunun yanı sıra Girne’de pek çok tarihi ve turistik mekan vardır. Örnek olarak Bellapais Manastırı, St. Hillarion kalesi, tarihi yat limanı ve Girne Kalesi, Yavuz Çıkarma Plajı Girne’de Gezilebilecek yerlerden birkaçıdır. Girne’de bu mekanları gezebilmeniz için yeterli toplu taşıma hizmeti bulunmamaktadır. Taksi ile ulaşım ise Türkiye’ye gayet pahalıdır. Kıbrıs’ın Turizm cenneti olan Girne Şehrini tam anlamıyla gezebilmenin en ekonomik yolu Girne’de Araç Kiralama Kıbrıs Girne oto kiralama Hizmeti almaktır.

Teslim aldığınız aracı aynı şekilde aldığınız gibi istediğiniz yerde personelimize teslim edebilirsiniz, Araç kiralama hizmetiyle alakalı ekstra taleplerinizin bulunması halinde lütfen müşteri temsilcimize gereken bilgiyi veriniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere güler yüzlü bir yaklaşım ile 7 gün 24 saat boyunca KKTC Sınırları içerisinde yardımcı olmaya çalışacaklardır.

Girne şehrinde araç kullanmakta zorlanmanız durumunda firmamızın sizlere sunduğu şoförlü araç kiralama hizmetini de alabilirsiniz. Şoförlerimiz tarihi yerler hakkında bilgi sahibi olduklarından dolayı sizlere rehberlik hizmeti de verebilmektedirler.

Sizlerde sorunsuz bir hizmet almak istiyorsanız yıllarca edinilen tecrübeleri yansıttığımız hizmetlerimizden yararlanabilmek için bizi arayabilir, web sitemiz üzerinden müşteri temsilcilerimizle KKTC Girne rent a car hizmeti için bildirimde bulunabilirsiniz..