Kuzey Kıbrıs Girne Araç Kiralama

Girne Araç Kiralama

Girne Araç Kiralama

Girne Araç Kiralama hizmeti için firmamız Tuğra Rent  a Car sizlere sınıfının en iyi son model araçlarıyla hizmet vermektedir. Çok sayıda otel, bar ve restoranların bulunduğu Girne kenti Kıbrıs adasının turizm merkezlerindendir. Girne Kalesi ve tarihi yat limanının ihtişamını günümüze kadar korunmuştur. Müze ve kaleler Kıbrıs’ın görülmeye değer tarihine ışık tutar. Camiler, kiliseler, eski Pazar, Girne Kalesi, Bellapais Manastırı ve daha birçok tarihi mekan Girne’de bulunmaktadır. Ayrıca Girne sahilleri ve Otel Plajları eşsiz güzelliğe sahip dinlendirici alanlardır.

Girne de bu mekanları gezebilmeniz için yeterli toplu taşıma hizmeti mesai saatleri dışında verilmemekte ve taksi ile ulaşım ise taksimetre usulü olduğundan yüksektir. Kıbrıs’ın Turizm cenneti olan Girne Şehrini tam anlamıyla gezebilmenin en ekonomik yolu Girne Araç Kiralama hizmeti almaktır. Firmamız filosuyla sizle bu hizmeti ekonomik olarak yerinde araç teslimatıyla sunmaktadır.

Girne şehrinde genç ve geniş filoya sahip Girne Araç Kiralama hizmetini vermekte olan Tuğra Rent a car merkez ofisimizden müsaitliğe göre size uygun en iyi kiralık aracı seçebilirsiniz Girne merkez ofis adresimizin detaylı bilgilerini iletişim bölümünden bulabilirsiniz.

Bu yıl filosuna yeni araçlar ekleyerek hizmet yelpazesini genişleten firmamız Tuğra Rent a car son model otomatik vites kilimalı araçlarıyla sizlerin memnuniyet içerisinde tatil ve iş gezilerinizi geçirebilmeniz için yoğun bir çaba göstermektedir. Sizde memnuniyetinizi riske atmak istemiyorsanız firmamız Tuğra rent acar’ı seçebilir farkı yaşayabilirsiniz.