Ercan Havalimanı Rent a Car

Ercan Havalimanı Rent a Car

Ercan Havalimanı Rent a Car

Tuğra Turizm; Ercan Hava limanı Rent a Car hizmetini ücretsiz ercan havaalanı rent a car teslimat hizmeti yaparak siz ziyaretçilere son model, konforlu ve lüks otomatik vitesli  araçlarımızla Kuzey Kıbrıs Adasını Keşfetmenizi sağlıyoruz.

Ercan Havalimanı Rent a Car hizmeti için firmamız müşteri temsilcileriyle telefon ve web sitemiz üzerindeki iletişim formlarını doldurarak iletişime geçip kaliteyi ucuza yaşayabilirsiniz. Tuğra Turizm ve Rent a Car sizlere Araç kiralama hizmeti yanı sıra Kıbrıs Otellerinde konaklama, Kıbrıs Bileti, Kongre, seminer Organizasyonları Hava alanı transferleri ve günlük çevre turları gibi hizmetleri sunarak Adanın tarihi ve doğal güzelliklerine ulaşmanızı bir çatı altında her şeye kolayca erişmenizi sağlamaktadır.

Hizmetlerimizin tamamı hakkında bilgi alabilmek için 0392 444 01 01 nolu telefondan bize ulaşabilir destek hatlarımızdan bilgi alamak istediğiniz konuyla alakalı rezervasyon formunu doldurabilirsiniz.

Kiraladığınız aracın ödemesini genel olarak Ercan havaalanına geldiğinizde nakit veya mobil pos hizmetimiz sayesinde kredi kartı ile komisyonsuz olarak yapabilirsiniz, dilerseniz gelmeden önce mail order veya banka havalesi yolu ile de yapabilirsiniz tamamen sizin seçiminiz siz rent  a car hizmetini Tuğra rent a car dan almak isteyin geri kalan teferruatları müşteri temsilcilerimiz sizler için hallediyor.

Özellikle kış aylarında yaptığımız kampanyalar sayesinde Ercan Havalimanı Rent a Car isteyen müşterilerimize en ekonomik araç kiralama hizmetini sunmaktayız. Ercan havaalanında alıp yine Ercan havaalanında teslim edebileceğiniz rent a carlarımız için hiçbir teslimat ücreti ödemiyorsunuz bunun yanı sıra aylık kiralamalarda kiralık otolarımızın fiyatları günlük 30 TL ye kadar düşmektedir. Rent a carlarımız için yaptığımız kampanyalarımızı resmi internet sitemizden duyurmaktayız.