North Cyprus Rent a Car

Cyprus Rent a Car

Cyprus Rent a Car

Cyprus Rent a Car

Kıbrıs ada geneli en kaliteli Cyprus Rent a Car hizmetini vermekte olan Tuğra Rent a car merkez ofisimizden size uygun en iyi kiralık aracı seçebilirsiniz

Araçlarımızın teslimatı yapılmadan önce hijyenik olarak bakımı yapılmakta ve temizlenerek hizmetinize sunulmaktadır. Ercan hava limanı kaliteli rent a car hizmeti içinde firmamız bünyesinde 7 / 24 teslimat yapılarak yerinde hizmet verilmektedir.

Müşteri temsilcilerimiz sizlere en iyi hizmeti verebilmek için 7/24 çalışarak arzuladığınız talepleri karşılamaktadırlar. Detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimize  online görüşme yolu ya da telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

2006 yılından beri Kuzey Kıbrıs’ta de en çok ölümlü kazaların olduğu noktalara  sabit kameralı radarlar konuşlandırılarak levhalar ile bu kameraların varlığı belirtilmiştir ve radarlara yaklaşıldığında önce kamera işareti ardından hız limitini belirten tabelalar yer almaktadır. Şehir içinde ve şehir dışında yer alan bu kameraların genelde hı limitleri 50 km ve 65 km hız değerlerine sahiptir. Dikkatli olunduğu sürece herhangi bir kamere cezasına maruz kalmazsınız.

Bunun dışında trafik kuralları genelde Türkiye’deki kurallara benzerdir ve para cezaları ortalama aynıdır. Sabit kamera cezaları dışında yenilen cezalar 15 gün içerisinde ödenmelidir. Ödenmeyen cezalar 2 ye katlanır ve ardından mahkemeye sevk edilir. Sabit Kamera cezaları yaklaşık 2 veya 3 ay içerisinde tarafımıza ulaşır ve aracı teslim ederken yapılan kontratın bir nüshası polise verilir, Kıbrıs’a tekrar giriş yaptığınızda muhaceret polisi tarafından cezalarınız size ibraz edilir ve en yakın polis müdürlüğüne gidip ödeme yapabilirsiniz.

Not: Yolda seyir halindeyken karşıdan gelen araçların size sellektör yapması (ışık yakıp söndürmesi), genellikle ileride polis kontrolü (çevirme) olduğuna işarettir.